Yükleniyor...

ANKARA OSTİM KİRALIK VİNÇ HİZMETLERİ

Ostim Kiralık Vinç, Sepetli Vinç Ostim, Ostim Hiyap Vinç

Tutkun Vinç, geniş vinç parkı, deneyimli personeli, güçlü altyapısı ile Ankara Ostim semtinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. Ankara Ostim ' de kiralık hiyap vinç, kiralık sepetli vinç, kiralık mobil vinç,vinç kiralama hizmeti almak isterseniz Tutkun Vinç Kiralama ile iletişime geçiniz.

Hizmetler

Tutkun Kardeşler Vinç İşletmesi 25 yıllık tecrübesiyle değerli müşterilerine daima yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Geniş Vinç parkımızla kiralık vinç, kiralık sepetli vinç, kiralık mobil vinç, kiralık sepetli platform hizmetleri vermekteyiz.

  • Kiralık Mobil Vinçler
    Makina parkurumuzda 220 Ton - 120 metre yükseliğe kadar kiralık mobil vinçler bulunmaktadır. Ağır yüklerin yüksek alanlara transferinde hesaplı ve güvenilir tercih mobil vinçtir.
  • Kiralık Hiyap Vinçler
    Hiyap vinç yükün bir noktadan alınıp başka bir noktaya transfer edilmesine olanak sağlan vinç tipidir. Kamyonlu çift kırma vinç sayesinde ayrıca nakliye masrafından kurtulmuş olursunuz.
  • Kiralık Sepetli Vinçler
    Ankara'da 70 metre yüksekliğe kadar kiralık sepetli vinç ve sepetli platform hizmeti sunmaktayız. Sepetli vinçlerin içerisinde 3 personel güvenli bir şekilde çalışabilmektedir.